Žvanění

Metalfest se blíží!

27. května 2018 v 20:29 | Zdebra
Metalfest se blíží! A já pořád mám pocit, že na něco zapomenu. Doufám, že se ve středu pořádně stihnu nachystat. Musím si ještě vybrakovat vkladní knížku a koupit si kokosovej olej. Doufám, že se ještě prodává ten menší. Ten je skladnější. A nevím, kam jsem tu malou skleničku dala. A velkej je zas moc velkej.

Program i pásky už mám připravené! Pásky už jsou takovej skládací rukáv jako nábytek IKEA.

Jsem v šoku!

16. dubna 2016 v 10:29 | Zdebra
Liv odešla z Leaves' Eyes! Jsem v šoku! Když jsem si to přečetla, rozbrečela jsem se. Co by se mnou udělala jistá událost z 21. října 2005, kdybych v té době znala NW s Tarjou? A zrovne Leaves' Eyes byla skupina, u které jsem si byla jistá, že zpěvačka neodejde, když je to její skupina. Takže jsem zvědavá, jestli někdy odejde i Sharon z WT a Simone z Epicy. Místo Liv bude v Leaves' Eyes nějaká Finka. Elina Siirala. Něco mi to jméno říká, ale nevybavuju si hlas. Proč zrovna skupina, o které mám stránky?! Které ale nijak moc neaktulizuju... Aha, ona je ze skupine enkElination, ten název znám, ale vybavuju si, že mě asi nijak moc nezaujali. Zítra mají LE koncert, tak jsem zvědavá, jestli budou někde nějaká videa.

Splněné a nesplněné cíle roku 2015 a nové cíle do roku 2016

3. ledna 2016 v 13:39 | Zdebra
Jak se tak dívám, tak nemůžu vypátrat, jestli jsem na blog loni psala, jaké ty cíle byly. Nejspíš ne. Dala jsem na blog jen splněné cíle za předchozí roky. Radši. :D S odstupem času je to lepší. Navíc teď nevím, do které to dát rubriky...

Streamovací služby

1. července 2015 v 14:54 | Zdebra

V dnešní době, kdy internet číhá na každém rohu, není tak složité se dostat k hromadám hudby. Nejenže si můžete hudbu stahovat, ale lze ji poslouchat i bez stahování. A jde to i mimo Youtube. A jde to i legálně!

Co bych si vzala na pustý ostrov?

4. ledna 2013 v 16:12 | Zdebra
Nevím, jak bych se zrovna já mohla dostat na pustý ostrov, když mě žádné plavby nebo lety někde v teple nelákají, ale budiž. Třeba i na severu jsou nějaké pusté ostrovy. Třeba bych mohla ztroskotat na nějakém z tisíců ostrov a jezer ve Finsku.
 
 

Reklama

Rubriky

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________