Žvanění

Poprvé jsem zaspala!

19. července 2018 v 0:07 | Zdebra
A je to tu! Nebo už bylo. Ráno nastala jedna z mých nočních můr - zaspala jsem o práce! Nechápu, jak je to možné. Mobil mě zradil. A to jsem si pro jistotu mobil dala na druhej konec stolu dál od postele!


Masters of Rock se blíží!

6. července 2018 v 19:16 | Zdebra
Masters of Rock se blíží! Touto dobou, co jsem začala psát tento žvást, se bude za týden čekat na Turisas. Dnes jsem pořád měla tendence psát Turusas. Čím to asi bude? A hádám, že z Arch Enemy budu mít nic moc fotky, když bue šero. Něco mezi dnem a nocí. Program už mám připraven, ale ještě ho tisknout nebudu. V úterý si ho naposledy zkontroluju, než ho vytisknu. A pak ho porovnám s brožurkou, ale ta taky není jistota, takže pak ještě s programem, co bude viset u/v areálu.

Existuje fóbie z nekvalitního spánku?

29. června 2018 v 21:01 | Zdebra
Včera jsem nemohla usnout. Docela jsem ponocovala, že jsem šla spát kolem jedenácté! Měla jsem teda pět a půl hodiny na spánek. Maximálně. Bála jsem se usnout, abych nezaspala. Zajímavé je, že když spím jinde, stačí mi pár hodin. Ale doma musím spát aspoň sedm nebo osm hodin. Hlavně nesmím být ze spánku vytržená. Z toho se pak vzpamatovávám do večera. Večer se proberu a nemůžu usnout. Asi jsem nějakej druh člověka, co by měl mít 48hodinový denní režim místo 24 hodin.

Můj první teambuilding

23. června 2018 v 0:06 | Zdebra
Včera jsme měli teambuilding. Ano, čtete dobře - včera. Ve čtvrtek! Původně to mělo být v pátek, ale nakonec si vzpomněli, že v ten den je dětský den, takže se to přesunulo na čtvrtek. Tím se mi to zkomplikovalo. Kdyby to bylo v pátek, mohla bych tam být dlouho. Se čtvrtkem jsem se málem mohla rozloučit.


Metalfest se blíží!

27. května 2018 v 20:29 | Zdebra
Metalfest se blíží! A já pořád mám pocit, že na něco zapomenu. Doufám, že se ve středu pořádně stihnu nachystat. Musím si ještě vybrakovat vkladní knížku a koupit si kokosovej olej. Doufám, že se ještě prodává ten menší. Ten je skladnější. A nevím, kam jsem tu malou skleničku dala. A velkej je zas moc velkej.

Program i pásky už mám připravené! Pásky už jsou takovej skládací rukáv jako nábytek IKEA.

Jsem v šoku!

16. dubna 2016 v 10:29 | Zdebra
Liv odešla z Leaves' Eyes! Jsem v šoku! Když jsem si to přečetla, rozbrečela jsem se. Co by se mnou udělala jistá událost z 21. října 2005, kdybych v té době znala NW s Tarjou? A zrovne Leaves' Eyes byla skupina, u které jsem si byla jistá, že zpěvačka neodejde, když je to její skupina. Takže jsem zvědavá, jestli někdy odejde i Sharon z WT a Simone z Epicy. Místo Liv bude v Leaves' Eyes nějaká Finka. Elina Siirala. Něco mi to jméno říká, ale nevybavuju si hlas. Proč zrovna skupina, o které mám stránky?! Které ale nijak moc neaktulizuju... Aha, ona je ze skupine enkElination, ten název znám, ale vybavuju si, že mě asi nijak moc nezaujali. Zítra mají LE koncert, tak jsem zvědavá, jestli budou někde nějaká videa.

Splněné a nesplněné cíle roku 2015 a nové cíle do roku 2016

3. ledna 2016 v 13:39 | Zdebra
Jak se tak dívám, tak nemůžu vypátrat, jestli jsem na blog loni psala, jaké ty cíle byly. Nejspíš ne. Dala jsem na blog jen splněné cíle za předchozí roky. Radši. :D S odstupem času je to lepší. Navíc teď nevím, do které to dát rubriky...

Streamovací služby

1. července 2015 v 14:54 | Zdebra

V dnešní době, kdy internet číhá na každém rohu, není tak složité se dostat k hromadám hudby. Nejenže si můžete hudbu stahovat, ale lze ji poslouchat i bez stahování. A jde to i mimo Youtube. A jde to i legálně!

Co bych si vzala na pustý ostrov?

4. ledna 2013 v 16:12 | Zdebra
Nevím, jak bych se zrovna já mohla dostat na pustý ostrov, když mě žádné plavby nebo lety někde v teple nelákají, ale budiž. Třeba i na severu jsou nějaké pusté ostrovy. Třeba bych mohla ztroskotat na nějakém z tisíců ostrov a jezer ve Finsku.
 
 

Reklama

Rubriky

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________