Doporučuji:
_____________________________________________________________________________


Žvanění

101 cílů za 1001 dní

2. května 2016 v 20:07 | Zdebra
Nedávno jsem někde narazila na tuhle výzvu, co mě zaujala. Úkolem je vybrat si 101 libovolných cílů, co chci splnit za 1001 dní. Některé mě napadly hned, ale taky jsem se inspirovala i jinde, abych vůbec seznam dala dohromady. Jsem zvědavá, jak to půjde. Nejdřív si ale musím vypočítat, který je ten 1001. den.

Jsem v šoku!

16. dubna 2016 v 10:29 | Zdebra
Liv odešla z Leaves' Eyes! Jsem v šoku! Když jsem si to přečetla, rozbrečela jsem se. Co by se mnou udělala jistá událost z 21. října 2005, kdybych v té době znala NW s Tarjou? A zrovne Leaves' Eyes byla skupina, u které jsem si byla jistá, že zpěvačka neodejde, když je to její skupina. Takže jsem zvědavá, jestli někdy odejde i Sharon z WT a Simone z Epicy. Místo Liv bude v Leaves' Eyes nějaká Finka. Elina Siirala. Něco mi to jméno říká, ale nevybavuju si hlas. Proč zrovna skupina, o které mám stránky?! Které ale nijak moc neaktulizuju... Aha, ona je ze skupine enkElination, ten název znám, ale vybavuju si, že mě asi nijak moc nezaujali. Zítra mají LE koncert, tak jsem zvědavá, jestli budou někde nějaká videa.

Splněné a nesplněné cíle roku 2015 a nové cíle do roku 2016

3. ledna 2016 v 13:39 | Zdebra
Jak se tak dívám, tak nemůžu vypátrat, jestli jsem na blog loni psala, jaké ty cíle byly. Nejspíš ne. Dala jsem na blog jen splněné cíle za předchozí roky. Radši. :D S odstupem času je to lepší. Navíc teď nevím, do které to dát rubriky...

Streamovací služby

1. července 2015 v 14:54 | Zdebra

V dnešní době, kdy internet číhá na každém rohu, není tak složité se dostat k hromadám hudby. Nejenže si můžete hudbu stahovat, ale lze ji poslouchat i bez stahování. A jde to i mimo Youtube. A jde to i legálně!

Co bych si vzala na pustý ostrov?

4. ledna 2013 v 16:12 | Zdebra
Nevím, jak bych se zrovna já mohla dostat na pustý ostrov, když mě žádné plavby nebo lety někde v teple nelákají, ale budiž. Třeba i na severu jsou nějaké pusté ostrovy. Třeba bych mohla ztroskotat na nějakém z tisíců ostrov a jezer ve Finsku.
 
 

Reklama

Rubriky