Žvanění

Zase jsem nic nestihla

20. října 2018 v 1:05 | Zdebra
Minule jsem se těšila, jak budu psát skoro každý den. Dostala jsem se k tomu až teď, protože toho času moc nemám. Opět jsem musela smazat nějaké spamy. Už to ale není taková hrůza.

Nějak začít musím!

13. října 2018 v 0:21 | Zdebra
Nějak začít musím! Tahle věta mě napadla jako název článku, když jsem se rozhodla, že začnu psát na blog skoro každý den jako dřív během školy. A taky mi ta věta připomněla jeden dávný "pohovor", kam jsem se vnutila s doporučenkou. Teď se aspoň našlo jedno téma, o kterém bych mohla napsat aspoň odstaveček. Je možné, že jsem o tom mohla už psát, ale jak se znám, chtěla jsem to nechat usadit a napsat to s odstupem času, aby to nebylo moc aktuální. A taky jsem chtěla sepsat dnešní den nebo tento týden. Uvidím, jak to dopadne.


Smetiště

8. října 2018 v 19:37 | Zdebra
To nebyl moc dobrý nápad "zapomenout" na blog! Dlouho jsem se sem nepřihlásila, a teď tu mám asi milion spamů v komentech! A aby toho nebylo málo, tak se mi blog furt odhlašuje. To se mi dřív nestávalo a nechápala jsem, co si všichni stěžují. Tak to došlo i ke mně a už to chápu. Nebo je to jen poslední dobou? To jsem taky četla dost stížností. Asi bych měla pomaloučku blog zálohovat a přesunout někam jinam. Dá to hodně práce, tak nevím, jestli budu mít dost času. Možná blog jen přestěhuju na blogspot, možná na wordpress. Uvidím.

Poprvé jsem zaspala!

19. července 2018 v 0:07 | Zdebra
A je to tu! Nebo už bylo. Ráno nastala jedna z mých nočních můr - zaspala jsem o práce! Nechápu, jak je to možné. Mobil mě zradil. A to jsem si pro jistotu mobil dala na druhej konec stolu dál od postele!


Masters of Rock se blíží!

6. července 2018 v 19:16 | Zdebra
Masters of Rock se blíží! Touto dobou, co jsem začala psát tento žvást, se bude za týden čekat na Turisas. Dnes jsem pořád měla tendence psát Turusas. Čím to asi bude? A hádám, že z Arch Enemy budu mít nic moc fotky, když bue šero. Něco mezi dnem a nocí. Program už mám připraven, ale ještě ho tisknout nebudu. V úterý si ho naposledy zkontroluju, než ho vytisknu. A pak ho porovnám s brožurkou, ale ta taky není jistota, takže pak ještě s programem, co bude viset u/v areálu.

Existuje fóbie z nekvalitního spánku?

29. června 2018 v 21:01 | Zdebra
Včera jsem nemohla usnout. Docela jsem ponocovala, že jsem šla spát kolem jedenácté! Měla jsem teda pět a půl hodiny na spánek. Maximálně. Bála jsem se usnout, abych nezaspala. Zajímavé je, že když spím jinde, stačí mi pár hodin. Ale doma musím spát aspoň sedm nebo osm hodin. Hlavně nesmím být ze spánku vytržená. Z toho se pak vzpamatovávám do večera. Večer se proberu a nemůžu usnout. Asi jsem nějakej druh člověka, co by měl mít 48hodinový denní režim místo 24 hodin.

Můj první teambuilding

23. června 2018 v 0:06 | Zdebra
Včera jsme měli teambuilding. Ano, čtete dobře - včera. Ve čtvrtek! Původně to mělo být v pátek, ale nakonec si vzpomněli, že v ten den je dětský den, takže se to přesunulo na čtvrtek. Tím se mi to zkomplikovalo. Kdyby to bylo v pátek, mohla bych tam být dlouho. Se čtvrtkem jsem se málem mohla rozloučit.


Metalfest se blíží!

27. května 2018 v 20:29 | Zdebra
Metalfest se blíží! A já pořád mám pocit, že na něco zapomenu. Doufám, že se ve středu pořádně stihnu nachystat. Musím si ještě vybrakovat vkladní knížku a koupit si kokosovej olej. Doufám, že se ještě prodává ten menší. Ten je skladnější. A nevím, kam jsem tu malou skleničku dala. A velkej je zas moc velkej.

Program i pásky už mám připravené! Pásky už jsou takovej skládací rukáv jako nábytek IKEA.

Jsem v šoku!

16. dubna 2016 v 10:29 | Zdebra
Liv odešla z Leaves' Eyes! Jsem v šoku! Když jsem si to přečetla, rozbrečela jsem se. Co by se mnou udělala jistá událost z 21. října 2005, kdybych v té době znala NW s Tarjou? A zrovne Leaves' Eyes byla skupina, u které jsem si byla jistá, že zpěvačka neodejde, když je to její skupina. Takže jsem zvědavá, jestli někdy odejde i Sharon z WT a Simone z Epicy. Místo Liv bude v Leaves' Eyes nějaká Finka. Elina Siirala. Něco mi to jméno říká, ale nevybavuju si hlas. Proč zrovna skupina, o které mám stránky?! Které ale nijak moc neaktulizuju... Aha, ona je ze skupine enkElination, ten název znám, ale vybavuju si, že mě asi nijak moc nezaujali. Zítra mají LE koncert, tak jsem zvědavá, jestli budou někde nějaká videa.

Splněné a nesplněné cíle roku 2015 a nové cíle do roku 2016

3. ledna 2016 v 13:39 | Zdebra
Jak se tak dívám, tak nemůžu vypátrat, jestli jsem na blog loni psala, jaké ty cíle byly. Nejspíš ne. Dala jsem na blog jen splněné cíle za předchozí roky. Radši. :D S odstupem času je to lepší. Navíc teď nevím, do které to dát rubriky...
 
 

Reklama


Rubriky

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________