Žvástovní články 2009

Nechápu tu logiku

31. prosince 2009 v 0:07 | Zdebra
Nechápu to. Kdo vymyslel maturitu z literatury? Vždyť nám to v životě k ničemu nebude. A ještě té literatuře říkají čeština. Vždyť to by mohla být i angličtina, němčina a další. Logičtější by byl nějakej diktát. Protože je nesmysl, aby někdo, kdo neumí česky odmaturoval a někdo, kdo má češtinu jako jazyk rád, by ji neudělal kvůli těm nesmyslům z literatury. To mi nejde do hlavy.

Sněží! Sněží! Sněží!

29. prosince 2009 v 22:58 | Zdebra
Jupí! Sněží! Nebo prší sníh. Taková radost... zrovna, když jsem se začala dívat na Tarjin vánoční koncert z Moskvy, tak začalo. Taková náhoda... Teď jsem si musela pustit My Winter Storm a k tomu si obléct mikinu. :) To je všechno tak roztomilé... Dneska to s tou roztomilostí nějak přeháním. Nejdřív jsem napsala kamarádce, že Tarja je roztomilá a pak se mi to slovo nějak zalíbilo.

Úklid na blogu

29. prosince 2009 v 13:33 | Zdebra
Ahoj,

Nějak nevím, co psát. Nevím, proč jsem chtěla rychle napsat novej článek, když vím, že myšlenky neudržím.

Volno se krátí, zas bude škola. Ať už je červenec.

Rubrika Metal?

28. prosince 2009 v 12:17 | Zdebra
Čas od času zavítám na různý stránky o metalu a občas objevím nějakou dobrou nebo zajímavou skupinu. Dnes mě napadlo, jestli bych si nezaložila speciální blog nebo jenom rubriku. Ale když teď se tomuto blogu moc nevěnuju, tak by asi nebylo dobré zakládat novej. Podívejte se na ten katalog blogů - nevydržel. Tak jsem si na něm vyzkoušela novej typ designu a smazala ho. A ještě musím smazat pár zbytečných rubrik, co tu jsou snad omylem. :D

Do komentářů můžete napsat, jestli byste rubriku přivítali.

Heavy Christmas v tomhle měkkém počasí?

25. prosince 2009 v 21:18 | Zdebra
Ozzák má pravdu. Vánoce změkly. Se podívejte ven, jaký tam je počasí. Na Vánoce by měl být pořádnej mráz a ne tenhle jarní vánek. Přijde mi, jakoby celej svět na pár měsíců usnul a pak pokračovali ve dni, který měl následovat. Když se podívám ven a vidím za okny vánoční stromečky, jak svítí, tak mi to v tom počasí přijde jak nějaká komedie.

Nebudu to protahovat, tak se mějte.

Veselé Vánoce

23. prosince 2009 v 23:16 | Zdebra
Jsou tu Vánoce. Ani mi to tak nepřipadá. Ještě v úterý byl sníh, ve středu se vzbudím a tam po něm ani památka. Připadám si, jakobych se probudila do jara. Pořád jsem kontrolovala kalendář a další věci, kde se zobrazuje datum.

K Vánocům mám pár cédéček, co jsem si koupila (dvě ještě nerozbalené - Sonata Arctica, Stratovarius) a dvě DVDčka Nightwish, ale to jedno jsem si kupovat nemusela (End Of Innocence). To jsem si mohla jít někam půjčit. Nevadí. Pak jsem si minulý týden koupila externí disk a klávesnici. Už jsem si na ňu zvykla. Dokonce i na uspořádání kláves (Delete, Print screen, Home, End a apostrof).

Když už jsou ty Vánoce, tak by to chtělo něco vánočního, tak si můžete poslechnout Happy Christmas v Tarjiném podání, které se mi líbí víc než originál. Když originál hrají v rádiu, tak to je pro mě nezvyk, protože jsem si už zvykla na Tarju. Jak logické, že? Dost žvástů, jde se poslouchat.

Moment, ještě klik na Celý článek.

White winter is here

21. prosince 2009 v 15:01 | Zdebra
Ahoj,

tož je toto možný? Tak dlouho jsem nenapsala? A ani mi to nevadí. Děkuji za komentáře těm, kteří napsali.

Od včerejška od noci mi nešel net. Hrůza. Moje noční můra. Ani se nedivím, když se tak krásně ochladilo.

The snow is falling quietly

16. prosince 2009 v 17:27 | Zdebra
Once upon a century... ne, to je zas něco jinýho. I když pro mě je to jednou za sto let. Sněží, sněží, sněží, sněží, sněží, sněží, sněží... snížek. Sice nechumelí, ale drží se to. To je krása... Už vidím vánoční atmosféru. Už venku ty světýlka dávají smysl. Bez sněhu to nebylo ono. Ztrácelo to to kouzlo.

I wish snowstorm

13. prosince 2009 v 15:51 | Zdebra
Ahoj,

několik dní jsem sem nepsala. Nějak se mi nechtělo. O prázdninách to snad vynahradím, ale nic neslibuju. Ale chodila jsem sem kontrolovat komentáře. :D Ale je to rekord - 13. den v měsíci mít jen za celej měsíc 5, s tímto už 6 článků.

Tlapka se má nejlíp

8. prosince 2009 v 21:27 | Zdebra
Ahoj,

naposledy jsem psala asi v neděli. Pokud si to dobře pamatuju, tak od zítřka za 4 měsíce píšeme slohovku. To jsem zvědavá na témata.

Dneska ještě musím napsat do občanky dvě úvahy. Vůbec mě nic nenapadá. Hlavně k té první, když mi dějepis nic moc už 4 roky neříká. :D Předtím, na ZŠ mi šel, ale pak se mi to nějak zprotivilo stejně jako literatura.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________