Žvástovní články 2010

Tarja on Nitrassa ensi perjantaina

6. prosince 2010 v 21:00 | Zdebra
Moi,
toto je první prosincový článek (velmi inteligentní začátek - "toto"). V poslední době nějak nevím, co psát, nebo vím, ale nechce se mi. Nebo mi to nedovoluje PC.

S finštinou dělám pokroky. V říjnu (nebo kdy) jsem byla před třetí lekcí a říkala jsem si, že je to strašný. Tak jsem to nějak prošla a to samý o čtvrté lekci, ale o víkendu jsem si do sešitu dopsala gramatiku z třetí lekce a není to tak hrozný. A musela jsem si vyskloňovat i slovo "Turunen". A dneska jsem si napsala kousíček čtvrté lekce. Takže už dokážu složit tu větu v nadpisu (snad je to dobře).

Falling Snow

29. listopadu 2010 v 13:35 | Zdebra
Místo "snow" jsem automaticky napsala "awake". :D Kdo četl automaticky "awake"? :D
A už určitě tušíte, co se chystám psát. Buď nějakou básni (ne) nebo že sněží (jo). Druhá možnost je správná (logicky podle závorek). V noci začalo sněžit a sněží a sněží a sněží. Podle protější zídky by to mohlo být tak pět centimetrů.

Návštěva snů

26. listopadu 2010 v 13:22 | Zdebra
Ahoj,

dneska se mi zdálo, že měla Tarja u nás před barákem autogramiádu. :D A já jsem tam s Tarjou byla několik hodin sama (protože tady žádnýho Tarjistu neznám). Pak si to nepamatuju, jak to dopadlo, ale někoho jsem vyhlížela, tak jsem asi dala vědět ostatním, ať přijedou. :D

Twenty two days

25. listopadu 2010 v 12:56 | Zdebra
Ahoj,

tohoto článku si moc nevšímejte. Když není o čem psát, tak se většinou články nedostanou do fáze zveřejnění, ale do fáze delete. Určitě to někteří znáte.

V noci se dívám na DVDčka, protože jsem strýcovi zabavila přenosnej DVD přehrávač. Škoda, že se tam nenačte celej externí disk. Jenom obrázky, ale ty tam nepotřebuju (zobrazují se nekvalitně, kostičkovaně). Tak jsem dneska složku Videa přejmenovala na 01 Videa. Večer to pak zkusím, jestli se to načte. Ale jelikož se načte 0,8 % a pak se to přestane načítat, tak to se asi na moc videí nepodívám. A na flešku se mi to nevleze a na DVD nic s Tarjou vypalovat nebudu.

Ukázka rambopisu

12. listopadu 2010 v 17:26 | Zdebra
Ahoj,

dnes se mi zas podařilo se přihlásit k sobě místo k VoA. A dokonce jsem tu napsala i článek. Naštěstí jsem si toho před zveřejněním všimla a dala jsem to na správné místo. Dobrý, jsem u sebe. :D Jsem se pro jistotu dívala, jestli mě blog zas nepřihlásil tam. :D

Rambova "bloody night"

9. listopadu 2010 v 18:25 | Zdebra
Ahoj,

když jsem se sem na blog přihlašovala, tak mě to přihlásilo na VoA. :D To by bylo zajímavý ty žvásty tam. :D

Dnes jsem na facebooku založila stránku VoA. Tak to musím šířit i tady. :D

IMG_0582

Prší, prší, jen se leje

8. listopadu 2010 v 15:13 | Zdebra
Ahoj,

včera jsem si opět vyrobila pár tapet s Tarjou (jak překvapivé, že?). Ale stejně ta první toho typu, co teď dělám, se mi líbí nejvíc. A ještě se mi líbí poslední, tam jsem přišla na to, jak udělat přechod v logu. Kdo umí pracovat s vrstvama, tak na to lehko přijde, až to tady někdy ukážu. Někteří to možná viděli na FB (v příšerné kvalitě, protože tam je červená a ta vždycky v jpg po zmenšení na FB zlobí).

Minulej týden jsem se zrovna podívala na lištu, když bylo 1. 11. 11:11 a musela jsem pořídit screen.

Třináctej článek v říjnu

31. října 2010 v 14:37 | Zdebra
Nemusím znovu oznamovat, že tahle věc, co se nazývá článkem, je tento měsíc třináctá, což je moje oblíbené číslo, takže je povinnost něco napsat. A jelikož nepíšu v poslední době moc často, tak je větší pravděpodobnost, že mám co napsat. Jenže když se nic neděje, tak je to někdy těžké. Ale ono se občas něco děje.

Tarja - ostrava

51 dní

27. října 2010 v 16:14 | Zdebra
Ahoj,
teď jsem trošku opožděně překládala blog VoA a dala jsem na blog o VoA dva články - jejich poslední blog (překlad nic moc, ale to podstatné tam je) a pak videa z Metal Female Voices Festu. Asi bych na myspace měla chodit častěji, když se kolem nich začíná něco dít.

A jak jsem to tak poslouchala, tak (možná je to tou nekvalitou) mi přišlo, že ta zpěvačka má podobnej hlas jako Anette. A ani jsem to nedoposlouchala, protože mi přijde z těch všech jejich zpevaček nejlepší Melissa. Ale prej Maxi není špatná. Uvidím na novým albu. Nebo spíš uslyším.
Tarja v Ostravě

I can hear the moon is crying

22. října 2010 v 21:16 | Zdebra
Ahoj,

nechci to zakřiknout, ale možná se zas chytám do blogování. Ale už to asi nebude jako dřív. Nevadí. Třeba někdy přijde lepší doba.

 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________