Žvástovní články 2011

Angels have faith

27. prosince 2011 v 0:05 | Zdebra
Moi,

všimli jste si, že tu něco chybí? Něco, co tu bylo skoro každý rok v tuhle dobu? Tak ne, každej rok ne. Loni ne. Ha! Narazila jsem na tenhle trefný článek! S tím souhlasím. A připojuju, že letos je to ještě horší. Letos jsem si všimla, že blikající (nebo klidně i jen svítící) světýlka na stromečcích, co mají plno barev, vypadají směšně. Kdyby to byla jenom třeba taková ta klasická "žlutá" barva (nebo jakou barvu to má)... Prostě takový to klasický světlo, snad chápete. Tak to ještě jde, ale barevný... fuj. Nebo klidně by stačila jen jedna barva. Třeba v Nitře se to střídalo, ale vždycky to mělo jednu barvu. A ne jak někde na diskotéce (tam mě nikdo nedostane). A hele, to jsem psala ten článek v roce 09. Jsem si říkala, že by to bylo divný psát loni, když byl sníh. Hm, vždyť mi přijde, že jsem to psala nedávno. Jak ten čas letí...

Vrátil se!

21. prosince 2011 v 12:32 | Zdebra
Joooooo! Lumi! Sníh! Snow! Vrátil se. Přivítal mě ráno za oknem. A svítil mi do očí. To mi ale nevadí tak jak od slunka. A tentokrát je ho víc.

Bů, nejde mi zvuk na youtube. Si ho snad budu muset u Tarjuš domyslet. Ale co když si pustím něco, co neznám? Teda nevím, proč bych si to pouštěla, když mi nejde zvuk. Takže když mi někdo něco pošle, bude to nejspíš na nic. Ale snad je to jen dočasně, než se notebook probere. Aimp mi jde normálně. A nebo zas youtube blbne.

Přišel, zmizel

19. prosince 2011 v 22:41 | Zdebra
V pátek jsem se už definitivně smířila, že už nepřijde, že už neexistuje, ale možná jen na povrchu. Bez něj si Vánoce neumím představit. Chtěla jsem jít původně spát kolem desáté hodiny... nebo to bylo v sobotu? Jo, v sobotu, řekl mi to facebook. Ale jak to tak bývá, sluchátka se mi nechtěla sundávat, přehrávač vypínat, nechtělo se mi zavřít to, co bylo otevřené. Když už jsem se kolem půlnoci dobrala k vypnutí všeho možnýho, podívám se k oknu a tam vidím, že se něco hejbe. Podívám se pořádně a za okny je ON!

Here inside my mind

15. prosince 2011 v 22:21 | Zdebra

Vlezu na blog, kliknu na nový článek, vyberu rubriku a píšu tyhle nesmysly... tak to bývá pokaždé, když jdu psát článek. Málokdy je nadpis napsán dřív než článek. K tomu si něco pustím, ať mě napadají myšlenky. Bác! Jedna myšlenka vrazila do druhé. Mají boulu na čele.

7 odstavců

12. prosince 2011 v 13:39 | Zdebra
Hm, tak jsem teď napsala tři odstavce na téma týdne, ale nakonec jsem to smazala. Byly to jen a jen žvásty. Takový umělý článek. A všechno jsem už stejně několikrát napsala, takže by to nejspíš nemělo cenu něco psát.

Imaginární zima

9. prosince 2011 v 12:49 | Zdebra
Moi,

jé, zase je tu Finská půjčka. :D Taková milá reklama, když je tam to "Finská". Ale nic víc mě tam nezaujme. Nefinofily možná zaujme ta půjčka, ale finofily...

To jsem úplně odbočila hned na začátku. Ani nevím, od čeho jsem odbočila. To je jedno. Kašlu na Vánoce, když není sníh. Chtělo by to dostat se do zasněžené Narnie. A nebo do Finska, to je víc reálnější. I když... nereálné.

S novou hračkou si hrajeme nejvíc

3. prosince 2011 v 20:52 | Zdebra
To je po hrozně moc dlouhé době, co jsem napsala nadpis dřív než článek! No, článek... žvástek. A hned vám vysvětlím, proč! Ale někteří to stejně nebudou chápat nebo jim to bude jedno. A vlastně je to jedno. Je to můj deník a můžu si sem psát, co chci.

Believe to own dream illusions

29. listopadu 2011 v 13:59 | Zdebra
Včerejšek byl divnej. Hodně divnej. Slyšela jsem jenom čtyři písničky od Tarjuš + jedno video na Youtube. Ale co bylo ještě divnější? Že jsem si pustila Imaginaerum a pak DPP. Mohla jsem si nějak zapisovat myšlenky. A ne to psát na skype, kde to teď asi nenajdu.

Ale dnešek začal líp. Pustila jsem si na stránkách finského rádia Nova video s rozhovorem s Tarjuš. Sice jsem to slyšela v přímém přenosu, ale video je ještě lepší. A roztomilejší. Ťuťu. A je tam moc hezká fotka.

http://www.radionova.fi/mediabank/image/15976_article.jpg

Haluan lunta

27. listopadu 2011 v 14:13 | Zdebra
Tak jsem si přečetla na blogu, co jsem psala před rokem. A zdál se mi zajímavej sen (26. 11. 2010).
"Před chvilkou jsem zaslechla v rádiu, že by na MORu měli být Hammerfall a Rhapsody." hned jsem si vzpomněla na Lawiane a Itala.

Projížděl jsem dědinou cestou na Vizovice...

26. listopadu 2011 v 15:55 | Zdebra
Ha! Už teď vím, že chci jet na MoR. V noci jsem si říkala, že by tam mohli být Arch Enemy. A ráno se vzbudím, vlezu na lidé.cz a tam se dozvím, že tam budou. A ještě tam budou WT, Stratovarius, Kamelot, Pain, Korpiklaani, Freedom Call (bych si mohla vynahradit Nitru), Arakain (takže na Vyškov kašlu; zrovna nedávno jsem si v busu říkala, že budou na MoRu, tak na ně do Vyškova nepojedu, stejně by to nebylo ono), Salamandra (tentokrát bych na ni mohla jít, když nebudu na nikoho čekat). A další... ale to jsem vyjmenovala skupiny, na který bych šla. Snad se něco nebude křížit. Možná ještě Sabaton, ale ty vidět nemusím, stačilo mi DVD z MoRu. A minule mi stačilo je poslouchat před spaním ve stanu. :D Ale chybí mi tam jedno jméno... na T.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________