Žvástovní články 2013

From now into eternity...

15. října 2013 v 12:32 | Zdebra
V poslední době se ten čas jaksi vleče, když vím, že Tarja je ve Zlíně. Cca 50 kilometrů ode mě! Měřila jsem si to. Teda MoR café je odtud 50 km. Hotel Moskva asi blíž. Dokonce jsem si už nachystala věci do Olomouce. A pravděpodobně zas Tarje koupíme něco s Krtečkem.

Dnešní vyřizování

3. října 2013 v 21:39 | Zdebra
Koncerty se blíží, takže je na čase si koupit jízdenky, když jedeme se Student Agency. A to jsem se rozhodla, že koupím zítra. Včera jsem si to ale rozmyslela a přesunula to na dnešek. Původně jsem měla jet v půl jedenácté, ale nakonec jsem jela až v jednu.

Nový článek

29. září 2013 v 13:44 | Zdebra
Moi,
proč vždycky po načtení editoru na nový článek mám okno a nevím, co všechno jsem chtěla napsat? Nebo nevím, jak to zformulovat a čím začít.

Sbohem ticho...

21. září 2013 v 1:47 | Zdebra
Perkele! Jednou mám pocit, že bych mohla v klidu a rychle usnout, ale jakmile si lehnu, venku začne nějakej ducducducduc kravál! Zlatej úplněk! Nebýt přistěhovalců z měst, tak by tu byl klid. Nebo aspoň noční klid. Tohle už není normální! Takovej kravál, až z toho duní zem a člověk nemá daleko k infarktu, jak to duní furt stejně! Pitomý auta! Zatracení puberťáci, co machrují, že jsou plnoletí a můžou si dělat, co chcou!

Until the silence says goodbye

16. září 2013 v 14:15 | Zdebra
Včera jsem se chtěla podívat na jeden díl Merlina, co není online, tak jsem si někdy před týdnem ten díl stáhla a v sobotu jsem si stáhla další díl. A když jsem si to pustila, tak jsem byla v šoku! Ono to bylo s ruským "dabingem"! A všechno mluvil jen jeden hlas! Tak jsem radši sundala sluchátka a jen si četla titulky a sledovala hejbací obrázky... A pak si lidi stěžují na českej dabing. :D Další díl byl už v češtině. A to jsem si předem stáhla titulky. A v titulkách bylo něco jinýho.

Glória, memória

11. září 2013 v 19:36 | Zdebra
Zdravím,
určitě jste zaznamenali nové záhlaví. Pro nové návštěvníky mi přijde lepší, když v záhlaví není žádnej člověk, ale jen taková abstrakce. Finský text je z Mystique Voyage od Tarjuš. Tu část umím nazpaměť! Zkoušela jsem si to někdy minulej týden přeložit a jsou tam tři slova, co jsem předtím neznala. Oasis jsem se nikdy nenaučila.

Období seriálů a filmů

25. srpna 2013 v 22:53 | Zdebra
Zdravím, vypadá to, že nějaké ty cestovní a "smysluplnější" (ne, že by tomu tak bylo, ale žvásty jsou chaos) články jsou vyčerpány, tak je čas na nějaké ty žvásty. Už si nepamatuju, co jsem psala do posledních žvástů a co jsem nepsala.

Konečně snad už ty tropy skončily. Venku je podzimní atmosféra. Právě prší. Čistej vzduch je venku. Nějak nemám slov, jak to popsat. A to se chystám napsat nějakou fantasy šílenost... Zatím mám napsáno pár plánů a poznámek a nějaké ty scény, které je ale potřeba natáhnout. Nechci, aby to skákalo ze scény do scény rychlostí blesku, ale taky nechci, aby to byla samá přímá řeč. A nechci se tam příliš opakovat. Snad mi pomůže slovník synonym.

Kterak jsem design měnila

18. srpna 2013 v 1:13 | Zdebra
Je, zatím, 17. srpna. Významný den. Tarja má narozeniny. A taky má narozeniny Vibeke (ex Tristania). A aby toho nebylo málo, tak i Natalia Oreiro. Tuším, že je stejnej ročník jako Tarja. Jak to vím? Kdysi jsem se k ní doklikala na wikipedii přes to datum. A aby to nebyly jen narozeniny, tak je dnes den černých koček! Aspoň si to budu pamatovat, když je to na Tarjiny narozeniny. A co ještě souvisí s Tarjinýma narozeninama? Změna designu Tarjafansite.com.

Den před odjezdem na MoR

9. července 2013 v 14:03 | Zdebra
Místo toho, abych teď před MoRem poslouchala Metal, tak jsem si pustila Two Steps From Hell. A jednu skladbu jsem poslouchala přes hodinu. Za chvilku mi dohraje album, tak si radši pustím něco jinýho, protože jednou si člověk pustí TSFH a pak nic jinýho neposlouchá.

The truth is hard to find...

30. června 2013 v 15:31 | Zdebra
Zdar!
Zítra už je červenec a nějak mi jaksi nedochází, že za pár dní opět budu ve Vizovicích! Nemůžu se dočkat, ale nějak si ještě nechystám věci jako loni. A opět nevím, co všechno si vzít, aby mi nic nechybělo, a nebo abych něco nebrala zbytečně. Ale dala jsem se aspoň do poslouchání skupin, co tam budou.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________