Žvástovní články 2014/15

Přecitlivo

18. června 2015 v 20:37 | Zdebra
Včera jsem viděla hromadu koček, dneska jenom dvě. Ale aspoň nějakou. Hned se mi zlepší nálada, když vidím kočky. Akorát v posledních dnech to jaksi nefunguje. Asi mi chybí dotek kočky. Před rokem jsem měla narozeninový minisraz s Janulou a Verčou a pak jsem byla na školení kvůli táboru, kam jsem nakonec nejela... To tak letí... Před rokem jsem si koupila boty a žádné poškození jsem nezaznamenala!

Nemůžu usnout

16. června 2015 v 0:09 | Zdebra
Po dlouhé, opravdu dlouhé, době nemůžu usnout. Nevím, čím to může být. Že by to bylo tím, že dnes venku nebylo uspávající horko a uvnitř je dusno? Mám tolik energie na rozdávání, ale ne a ne ji využít. Měla jsem si jít aspoň zaběhat nebo zacvičit. Dnes jsem běžela maximálně přes cestu, a když jsem předbíhala jednoho kuřáka, co se mi objevil v cestě. Muselo to vypadat vtipně. Jako bych před někým zdrhala jako zloděj. Šla jsem do obchodu.

Chtěla jsem si koupit Strážnické brambůrky, abych věděla, co to se mnou udělá, ale nakonec jsem si koupila Bohemia, které jsem neměla asi rok. Nevím, jestli je vůbec sním. Chci zkusit, jak na to moje tělo zareaguje. Minulej týden jsem si po půl roce dala dva jogurty a hned jsem zahleněná. Taky jsem měla trubičky, a po jejich konzumaci jsem si přečetla složení. Byl to dlouhej román, a přitom by stačily tři, čtyři věci.

Žvásty a plány

6. června 2015 v 17:26 | Zdebra
Dlouho jsem se neozvala, tak bych to měla napravit. A to jsem každej den měla otevřenej editor na novej článek, jenže ne a ne začít psát. A nebo lovit něco ze zásoby.


Dnešní postřehy a otázky

12. května 2015 v 19:26 | Zdebra
Dnes mě napadlo si zapisovat na papírek poznámky a otázky, co mě během dne napadnou, a že bych si na to mohla založit rubriku (kterou založím po napsání tohoto článku...). Papírů mám dost, protože když něco skartuju, prázdná místa si odstřihnu. Možná bych i mohla vkládat zajímavé odkazy na články, co jsem ten den potkala.

Nudné žvásty

8. května 2015 v 17:38 | Zdebra
V poslední době mám doma blbou náladu. Hlavně o víkendech. A co teprv, když je prodlouženej víkend! To je peklo! Příšerná nuda. Ne, že bych neměla co dělat, ale o tom nuda není. Nebaví mě být doma. Potřebuju pohyb a výlety. Jenže samotné se mi nechce, když vím, že na mě nikdo nemá čas. Akorát bych měla blbou náladu z toho, že jsem mezi lidmi sama. Někde jsem četla, že slzy vylučují vitamin C, tak že bych třeba měla přebytek?

Ani na procházku se mi nechce. Chce, ale nechce se mi převlíkat. A nevím, jakou si vzít mikinu.

Zahrála bych si Simíky, ale řekla jsem si ještě v zimě, že dokud nebudu mít na céčku volných 20 gb, tak si čtyřku nezahraju. U dvojky stačí, když ten disk nebude červenej, ale i tak by se to stejně sekalo. A nevím, kde to místo už vyčarovat. Once Upon a Time se mi nechce mazat. Leda, že by se v ČR někde prodávaly DVD. Ne na internetu, ale abych si to mohla koupit osobně. Vlastně by i stačilo, kdybych někdy byla v zahraničí a viděla to tam. Snad by mi zrovna nezačala stávkovat karta. A chtělo by se mi to pak mazat a pouštět si to z hlučného DVD? :D Asi si koupím Sims. Dvojku už neseženu, tak aspoň čtyřku. Ale to by neměnilo nic na tom, že by mi to v Program Files zabíralo dost místa. Ale jen čtvrtinu toho, co OUAT.

Hm, nějak mi notebook nechce vypalovat... Ještě, že mám i starej PC. Jak jsem ho zapla a zobrazila se Xubuntu obrazovka, tak jsem si řekla: "To vypadá luxusně!" Ještě by to chtělo wifi, abych si tam mohla něco instalovat a zkoušet. A nebo si otočit notebook. Jenže kvůli kabelu s tím nemůžu moc pohybovat. Navíc stačí do toho šťouchnout a kabel vyleze.

Zimní jaro?

4. dubna 2015 v 11:39 | Zdebra
Nevím, jak začít, když jsem si "odvykla" psát denní články. Jo, v březnu jsem sice psala, protože jsem chodila na grafickej kurz, takže se to doplnilo o nějaké ty obrázky, ale teď mám jakejsi blok nebo co se zmínit třeba o práci. Přijde mi to takové divné a nezvyk. Ale grafiku bych si měla procvičovat, ať nevyjdu ze cviku jak po škole. Kdybych náhodou někdy šla na grafickej pohovor, tak ať jsem rychlejší než naposledy.

Čtvrtek a pátek

28. března 2015 v 22:50 | Zdebra
Než si zase vzpomenu, co bylo ve čtvrtek, tak ten článek stihnu dopsat. Včera jsem to měla v hlavě ještě čerstvé! Hlavně, že si pamatuju datum každýho Tarjinýho koncertu, na kterým jsem byla a k tomu všechny v ČR, co jsem prošvihla. Tak jsem si pustila jednu skoro půlhodinovou písničku, ať se pořád nepřeklikávám do složky (nechce se mi přemýšlet nad playlistem). Hlavně, ať nad tím nepřemýšlím, že mi to něco připomíná! A musím si hlavně v hlavě udržet ty vtipné momenty z koncertu Arakainu a LB!

Úterní a středeční den

28. března 2015 v 0:19 | Zdebra
Tak hezky se mi dařilo dodržovat každodenní články, dokud jsem nešla na koncert, což znamenalo nespát doma, takže jsem pak nemohla napsat jeden článek a pak už se to nakupilo. Aspoň poznámky jsem si měla psát, jenže to se mi taky nechtělo. A historii na fb se mi taky nechce číst. To fakt byly 4 dny?

Dnešní pondělní den

23. března 2015 v 20:06 | Zdebra
Ráno jsem se opět vzbudila. Včera jsem se chvilku dívala na Prázdniny pana Beana. Jo, chvilku! V druhé reklamě jsem to vypla. Pak mi nějakou chvilku trvalo, než jsem usnula, ale usnula jsem a pak už bylo ráno. Doma jsem nejspíš nic nezapomněla. Dala jsem si po dlouhé době krupicu s kakaem. Obvykle si dávám se skořicí, ale dočetla jsem se, že existuje nějaká škodlivá skořice a že ta pravá je z Ceylonu a že se to na tom balení nepíše, odkud je. Tak nevím, co máme doma. :D

Dnešní zatmělý den

20. března 2015 v 18:55 | Zdebra
Dnešní poznámky v mailu jsou kratší. Nejdřív to byl skoro román, pak kratší a kratší a dneska jen pár řádků. Vždycky mám pocit, že ti za mnou nebo ten pán vedle mě na to vidí, co sem píšu. Teda ne sem, ale na mail. Tam jsou větší písmena než na blogu v administraci.

Zapsala jsem si jednu hlášku, co všechny pobavila: "Svářečskou helmu běžně nosím, ale dneska ju zrovna nemám..."Každej den je tam veselo.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________